Žáci naší školy navštívili v úterý 5. května loutkové představení pražského divadla LokVar s názvem Tři
prasátka, které se konalo ve slavičínské Sokolovně. Pohádkový příběh vyprávěl o třech prasátkách –
Tondovi, Vojtovi a Anetce, kteří žili spokojeně se svou maminkou v jednom domečku. Jednoho dne
ale mamince „ruply nervy“ a prasátka se musela vydat na dobrodružnou cestu do světa plného
medvědů, vlků i šneků. Představení bylo zábavné, napínavé a všem se nám moc líbilo.





