Dne 28. 2. 2020 proběhlo již třetí kolo – ZIMNÍ OLYMPIÁDY SPECIÁLNÍCH ŠKOL ZLÍNSKÉHO KRAJE NA TROJÁKU. Naše škola se této skvělé akce zúčastnila poprvé.

Za naši školu bojovali žáci ve třech kategoriích:

1) běžky 50 a 100m (David S., Tomáš P., Vladan V., František N.),

2) slalom lyže (Jiří K. a Miroslav G.)

3) monoski, kde byl nominován Jiří F., ale ten si to na poslední chvíli rozmyslel.

Počasí se vydařilo (den před závodem nasněžilo) – sníh, slunce, jasno … . Účast byla hojná, celá akce byla skvěle zorganizována – závod, občerstvení, oběd, ceny. Každý závodník dostal cenu a i naši borci stáli na stupni vítězů. Všem se nám toto sportovní dopoledne líbilo a odnášíme si z něj nejen plno cen, ale hlavně plno zážitků. Děkujeme všem pořadatelům a našim závodníkům za reprezentaci školy.

Dva naši žáci stanuli na stupni vítězů:

David S. 1 místo běh na 100m a 2. místo běh na 50 m

Jiří K.     2. místo sjezd na lyžích

ULBRICHT Ladislav