Letošní podzim školního roku 2015/2016 byl bohatý na sklizeň jablek. S našimi žáky jsme dostali nabídku sklizně jablek v obecní zahradě. Této možnosti jsme rádi využili, a v rámci pracovní výchovy jsme jablka posbírali, následně prodali a za vydělané peníze jsme se rozhodli, že našim žákům uděláme radost a navštívíme kino ve Zlíně.

Dne 3. 11. 2015 jsme zhlédli kreslený film Mimoni v 3D kině v obchodním domě Zlaté jablko ve Zlíně. V kině se promítalo pouze pro naši školu. A tak se naši žáci s chutným popcornem na klíně, s 3D brýlemi na očích a po celou dobu s úsměvem na tváři, protože se film od začátku až do konce nesl ve znamení legrace, užívali této výjimečné chvíle, místo sezení ve školních lavicích.                                                                                              Gabriela Vaňková