Letošní projekt vyvrcholí velkým prodejním jarmarkem v sobotu 25. září v pražské zoologické zahradě.

Na jarmark do Prahy

Již 7. ročník projektu „Jarmarky pro šikovné ručičky“ připravila letos pro děti z dětských domovů obecně prospěšná společnost Spolu dětem. Díky její finanční podpoře děti během projektu nejen vyrábí různé výrobky, ale získávají i zkušenosti s jejich prodejem, učí se základům komunikace se zákazníky a na vlastní kůži prožívají úspěch (případně i neúspěch) svého snažení. Součástí tohoto projektu je totiž i soutěž, která probíhá ve třech kategoriích:

1. Prodejní dovednosti

2. Reklamní slogan

3 .Cena sympatie veřejnosti

Letošní projekt vyvrcholí velkým prodejním jarmarkem v sobotu 25. září v pražské zoologické zahradě. Své výrobky tam přijedou prodávat děti z dvaceti dětských domovů celé naší republiky a děti z Dětského domova ve Smolině nebudou opět letos chybět. Je nám jasné, že konkurence bude i tentokrát veliká, a proto prozradíme jen to, že:

•Na jarmark se připravujeme už od května a do projektu se postupně zapojilo podle svých schopností a možností 15 našich dětí.

•Autorkou letošního prodejního sloganu je Diana Stojková ze 4. rodinky.

•Na pultě našeho stánku se objeví drátkované zvonečky, stromečky, andílci a motýlci, které doplní tkané koberečky, bylinkové polštářky s levandulí a meduňkou společně s pedigovými košíčky.

Vše ostatní uvidí a posoudí až návštěvníci jarmarku v Praze a porota složená z organizátorů tohoto projektu.