Ke Dni dětí jsme žákům naší školy udělali radost v podobě sportovního pátečního dopoledne.

Zamířili jsme do Ekoparku Trhovisko ve Valašských Kloboukách – někteří na kole, někteří pěšky. Okamžitě po příjezdu/příchodu na místo se žáci rozběhli po parku a prohlíželi si všechny jeho prvky – vrbové domečky a prolézačky, gong i plastiky oveček. Po svačince a krátkém odpočinku část z nás zamířila na kolech na Královec a ti ostatní  si prošli celý ekopark a fitness stezku, až k nedalekému výběhu s koňmi. Žáci měli možnost vyzkoušet si různé prolézačky, balanční i cvičební pomůcky, ze kterých je nejvíce zaujal a bavil „žebřík“. Následně jsme opět nasedli na kola či zamířili pěšky na sladkou odměnu – zmrzlinu. Dovolím si říci, že celé dopoledne si všichni naši žáci ale také my dospělí, i přes malá úskalí a dokonce i pády, užili a budeme se rádi do ekoparku vracet i v našich volných chvílích.

Eva Bartošáková